II Otwarte Zawody Gimnastyczne w Lublinie

 

 

Mistrzowski zespół: Mikołaj Oleszczuk, Szymon Woliński, Patrycja Adamczyk, Kaja Żurawska, Natalia Krocz, Aleksandra Kramek, Natalia Mierzwa, Justyna Mrozik

Sebastian Jonasz, Iga Śliczniak, Maja Oleszczuk, Karolina Samborska, Kinga Śliczniak, Amelka Gałązka, Wiktoria Stasiak,

opiekun UKS Herkules przy Szkole Podstawowej nr 48 - mgr ARKADIUSZ ZINGER

Radość z wygranej

K l a s y f i k a c j a    d r u ż y n o w a    dziewcząt:

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 - 109,7

  2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 - 103,4

  3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 - 101,3

  4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 - 84,1

  5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 - 81,7

  6. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 - 81,0

  7. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 - 79,2

Klika zdjęć z naszymi zawodniczkami na podium:

MAJA OLESZCZUK III MIEJSCE     - JUSTYNA MROZIK I MIEJSCE

IGA ŚLICZNIAK I MIEJSCE   -               MAJA OLESZCZUK II, KAJA ŻURAWSKA III

                                                                                   PATRYCJA ADAMCZYK II MIEJSCE

MAJA OLESZCZUK III MIEJSCE    -    WIKTORIA STASIEK III MIEJSCE

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Skok przez kozła:

I miejsce Mrozik Justyna

III miejsce Oleszczuk Maja

Układ ćwiczeń wolnych na ścieżce:

II miejsce Adamczyk Patrycja

LP szkoła imię i nazwisko rocznik skok przez

 kozła

ławeczka

układ ćwiczeń

wolnych

1 SP 48 Lublin Śliczniak Kinga 2005 6,5 8,0 8,3
2 SP 48 Lublin Gałązka Amelia 2005 7,5 7,8 8,7
3 SP 48 Lublin Samborska Karolina 2004 6,5 7,6 8,5
4 SP 48 Lublin Śliczniak Iga 2004 8,3 8,4 9,1
5 Sp 48 Lublin Oleszczuk Maja 2003 9,2 9,6 9,7
6 SP 48 Lublin Kramek Aleksandra 2003 8,1 9,0 9,5
7 SP 48 Lublin Mierzwa Natalia 2002 8,3 8,8 9,7
8 SP 48 Lublin Stasiak Wiktoria 2002 8,6 9,0 9,4
9 SP 48 Lublin Adamczyk Patrycja 2001 9,0 9,1 9,9
10 SP 48 Lublin Mrozik Justyna 2001 9,8 9,1 9,5
11 SP 48 Lublin Krocz Natalia 2001 8,7 8,9 9,4

Nasze wspaniałe ćwiczenia na przyrządach

   

 

 

 

   

  

  

 

  

  

KLASYFIKACJA W POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKACH:

2004 i młodsi - wielobój gimnastyczny

I miejsce Iga Śliczniak

rocznik 2003

II miejsce Maja Oleszczuk

rocznik 2002

III miejsce Wiktoria Stasiak

rocznik 2001

III miejsce Justyna Mrozik

kategoria chłopców rocznik 2001

III miejsce Mikołaj Oleszczuk

strona główna