Mistrzostwa Powiatu Lubelskiego - Bystrzyca Stara 2015r

Gimnazjum w Borzechowie, Gimnazjum w Krzczonowie, Gimnazjum w Niedrzwicy Dużej, Gimnazjum w Pliszczynie

Najlepsze cztery drużyny wyłonione w eliminacjach do zawodów powiatowych.

Pierwszy mecz Pliszczyn - Borzechów po bardzo wyrównanym spotkaniu 2 - 0 dla Gimnazjum w Pliszczynie i awans do finału.

Drugi mecz Niedrzwica Duża - Krzczonów niezwykle dramatyczne spotkanie wygrane 2 - 1 przez uczniów z Krzczonowa, z nimi zagramy  o pierwsze miejsce

Pliszczyn - Krzczonów pierwszy set dla Pliszczyna 25 - 22, drugi prawie taki sam 24 - 22 tylko brakuje brakuje jednego punktu, świetna akcja przeciwników i zdobywają 23 punkt;  kolejna akcja piłka przechodząca na naszą stronę {we wszystkich głowach - mamy mistrzostwo!}, niestety prostą kiwkę wrzucamy w siatkę i jest dramatyczny wynik 24 - 24. Piłki setowe raz dla nas i znów dla przeciwnika. Ostatecznie set 27 - 25 dla uczniów z Krzczonawa. Zostaje set decydujący siła emocji po drugim secie w naszym zespole nie opada i przegrywamy bez większej walki 2:1. Szkoda, wszystko było w naszych rękach. Skomplikowany system spowodował, że musieliśmy rozegrać jeszcze kolejne spotkanie z Niedrzwicą Dużą, na które chyba nikt nie był emocjonalnie przygotowany, oddaliśmy mecz bez większej walki, nasi zawodnicy nie byli w stanie grać, a zmiennicy nie podołali zadaniu. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na trzecim miejscu.